Haber Detayı
27 Ocak 2020 - Pazartesi 09:41 Bu haber 3721 kez okundu
 
SİZE YAKIŞMADI TAVŞANLI LİNYİTSPOR TARAFTARLARI !
SİZE YAKIŞMADI TAVŞANLI LİNYİTSPOR TARAFTARLARI !
SPOR Haberi
SİZE YAKIŞMADI TAVŞANLI LİNYİTSPOR TARAFTARLARI !

 

SİZE YAKIŞMADI TAVŞANLI LİNYİTSPOR TARAFTARLARI !

 

 

Belediye Kütahyaspor Kulübü Başkanı Cahit Özel, Pazar günü deplasmanda oynanan Tavşanlı Linyit Spor maçının ardından zehir zemberek açıklamalarda bulundu.  0-0 Beraberlik ile tamamlanan maçın ardından kulübün sosyal adresinden basın açıklaması yapan Başkan Özel şunları söyledi;

 

“Sezonun ilk devresinde Kütahya'da oynanan maçta hiç bir Tavşanlı'ya küfür ettirmedim, Tavşanlı Linyit kafilesini dostça karşılayıp, misafirperverce gönderdik. Bu dostane yaklaşımımıza Kulüp Başkanı Akın Şirin, yöneticiler, futbolcular ve teknik heyet şahittir. Bugün Tavşanlı'da oynanan maçta da aynı dostluğu görmek isterdik fakat, İlin Belediye Başkanı ve Yardımcıları olduğu halde 90 dakika koro halinde çok ağır küfürler ettiniz, bu da size hiç yakışmadı.

 

95 yaşındaki hasta annemin, eşimin ve engelli kızımın hiçbir günahı yoktu. Hepinizin annesi benim annemdir, hepsinin ayaklarının altını öperim. Hepinizin eşi, benim kardeşimdir, hepinizin evladı benim evladımdır. Her iki takımın yönetici ve taraftarlarının, Kütahya’da sergilediği dostluğa gölge düşürdüğünüzü bu tür çirkin davranışların size yakışmadığını bilmenizi isterim.”

Kaynak: Editör: Feyza TUNA
Etiketler: SİZE, YAKIŞMADI, TAVŞANLI, LİNYİTSPOR, TARAFTARLARI, !,
Yorumlar
Haber Yazılımı
esigc.org üyesidir