Haber Detayı
01 Mayıs 2020 - Cuma 03:09 Bu haber 2812 kez okundu
 
Taslak Heyecan Yarattı
Bld. Kütahyaspor’unda içerisinde bulunduğu 7 il takımı liglerin takviminin belirsizliği ve gelecek sezondaki duruma ilişkin heyecan veren bir taslağa imza attı
SPOR Haberi
Taslak Heyecan Yarattı

Taslak Heyecan Yarattı

 

Bld. Kütahyaspor’unda içerisinde bulunduğu 7 il takımı liglerin takviminin belirsizliği ve gelecek sezondaki duruma ilişkin heyecan veren bir taslağa imza attı. Ankara’da da olumlu karşılanan taslak profesyonel lig özlemi çeken tüm il takımlarının camiasında heyecan ile karşılandı.

 

Isparta 32 Spor Başkanının girişimleri ile hazırlanan taslakla ilgili olarak www.adiyamanaktuel.com adresinden yayınlanan haberle duyurulan bu gelişme 7 ilde de heyecana sebep oldu. Liglerin tatil edildiği haftada gruplarındaki ilk sırada yer alan 7 il takımının, il takımı olmaları vasfı ile bir üst lige çıkartılmasını belirten taslakta şu takımlar yer alıyor. Adıyaman 1954 Spor, Siirt İl Özel İdare Spor, Isparta 32 Spor, Karaman Belediye Spor, Belediye Kütahyaspor, Edirne Spor ve Tekirdağ Spor.

 

 Isparta 32 Spor Kulüp Başkanı Atakan Yazgan konu ile ilgili olarak şunları söyledi; “7 güzide kulübümüzün başkan ve yöneticileri ile bu taslak konusunda uzun istişareler yaptık. Daha sonra bir taslak hazırladık ve bu taslağı TBMM Başkan Vekili Sayın Süreyya Sadi Bilgiç ile paylaştık. Kendisi bu taslağa gayet sıcak baktı. Gençlik ve Spor Bakanı M. Muharrem Kasapoğlu ile paylaşacağını ve en kısa süre içerisinde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a iletileceğinin bilgisini verdi.”    

 

Kaynak: Editör: Özkan ERVÜZ
Etiketler: Taslak, Heyecan, Yarattı,
Yorumlar
Haber Yazılımı
esigc.org üyesidir