Haber Detayı
21 Aralık 2017 - Perşembe 10:03 Bu haber 3934 kez okundu
 
Vatandaş Dogalgaz Kuyruğundan Bıktı
Vatandaş Çinigaz Fatura Ödeme Noktasındaki Kuyruklardan Bıktı
KÜTAHYA Haberi
Vatandaş Dogalgaz Kuyruğundan Bıktı

Vatandaş Çinigaz Fatura Ödeme Noktasındaki  Kuyruklardan Bıktı.

Kütahya merkezde bulunan çinigaz ödeme noktasındaki uzun kuyruklar oluşması vatandaşı çileden çıkarmış durumda, bir çok vatandaş soğuk kış günlerinde gaz almak için dolum merkezine gidiyor ancak dolum merkezinde tek bir gişenin çalışması nedeniyle uzun kuyruklar oluşmasına sebep oluyor.

   Soğuk ve yağmurda kuyrukta dışarıda bekleyen vatandaşlardan Mustafa Ö."2017 yılında hala kuyruklarda bekliyoruz buna kim dur diyecek, çinigaz yetkilileri fazla eleman çalıştırmamak için bize bu eziyeti reva görüyorlar" dedi.Hüseyin S.İsimli vatandaş ise işimizi bırakıp gaz almaya geliyoruz ancak saatlerce kuyruk bekliyoruz Çinigaz bu ödeme işini neden bir firmaya veriyor anlamış değilim madem verdi neden gişe çok az eleman çalışıyor, vatandaşın yoğun olduğu günler fazla eleman çalıştırsa bu kuyruklar olmaz, ayrıca neden 1.5 TL hizmet bedeli alınıyor, bunun açıklamasını bekliyoruz."dedi.

    Sadi T. ise "Ben bu uyğurkalı görmekte bıktım artık her sene aynı durum yetkililer bu kuyrukları görmüyormu,görüyor ama sesini çıkartmıyor bu durum başka bir ilde olacak siz ozaman görün o şirketi ne hale sokarlar ama Kütahya'da maalesef her olaya sessiz kalıyor. Allah aşkına Türkiye’nin neresinde var? Hem 1,5 TL fark öde, hem de yağmurun altında kuyruğa gir.Vatandaşa zulüm değiL de nedir "dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Vatandaş, Dogalgaz, Kuyruğundan, Bıktı,
Yorumlar
Haber Yazılımı
esigc.org üyesidir