Haber Detayı
24 Temmuz 2018 - Salı 13:05 Bu haber 6493 kez okundu
 
YENİ BELEDİYE BİNASI BİTTİ BİTİYOR
YENİ BELEDİYE BİNASI BİTTİ BİTİYOR
- Haberi
YENİ BELEDİYE BİNASI BİTTİ BİTİYOR

BELEDİYE YENİ HİZMET BİNASINDA ÇALIŞMALAR HIZLA DEVAM EDİYOR

 

 

ÇALIŞMALARDA SON AŞAMA GELİNDİ

 

 

Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, Belediye Hizmet Binası çalışmalarını yerinde inceleyerek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Gaybiefendi Mahallesi Atatürk Bulvarı eski Otogar mevkiinde bulunan yeni Belediye Hizmet Binasında çalışmalar hızla devam ediyor.

 

Modern ve tarihi izler taşıyacak olan Belediye Hizmet Binasının şehrimizdeki kamu binası anlayışını değiştirecek biçimde yapılması planlanmaktadır. Yaklaşık 8.000 m2lik 220 araç kapasiteli otoparkı bulunacak olan ve yaklaşık 13.500 m2lik oturum alanına sahip olan yeni Hizmet Binası içerisinde sonradan kullanılması planlanan rezerv alanları ve dış mekanında özel çim alanları, gezinti yolları, özel çevre ve bina aydınlatmaları, bina girişinde süs havuzları ve saçakları, özel cephe kaplamaları ile mimari açıdan da estetiğe önem verilen binanın yapım işinin tamamlanmasından sonra idari, ticari, Sosyo-Kültürel gibi birimlerin tek çatı altında toplanması hedefleniyor.

İncelemeler esnasında Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu’na Belediye Başkan Yardımcıları Murat Arık, Fatih Gölgeli ve birim müdürleri eşlik etti.

Kaynak: Editör: Hakan DEMİRTAŞ
Etiketler: YENİ, BELEDİYE, BİNASI, BİTTİ, BİTİYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı
esigc.org üyesidir