Haber Detayı
03 Temmuz 2020 - Cuma 09:25 Bu haber 2330 kez okundu
 
YENİ KÜTAHYA VALİSİNDEN YAŞLILARA JEST
YENİ KÜTAHYA VALİSİNDEN YAŞLILARA JEST
GÜNDEM Haberi
YENİ KÜTAHYA VALİSİNDEN YAŞLILARA JEST

YENİ KÜTAHYA VALİSİNDEN YAŞLILARA JEST

 

 

MAKAMINA GELEN KUTLAMA ÇİCEKLERİNİ HUZUREVİNDEKİ YAŞLI SAKİNLERE GÖNDEREREK GÖNÜLLERİNİ KAZANDI

 

 

           İHSAN TUNÇOĞLU   SABAH  ÖZEL   KÜTAHYA

 

Yeni Kütahya Valisi Ali Çelik,  jest yaparak, makamına gelen kutlama çiçeklerini, Huzurevindeki yaşlı sakinlere göndererek gönüllerini kazandı.

 

Huzurevinde kalan yaşlı sakinler duygulandıklarını belirterek: “ Valimizin bizi hatırlaması ve kendisine gelen çiçekleri bizlere göndermesinden dolayı çok memnun olduk ve duygulandık.Biz yaşlılara moral verdi.İlk kez olarak böyle hoş bir hediye alıyoruz.Kendisine başarılar diliyor ve teşekkürlerimizi sunuyoruz”şeklinde konuştular.

 

          VALİ VE EŞİ ŞEHİT AİLELERİNİ ZİYARET ETTİLER

 

Öte yandan Vali Ali Çelik ve eşi Nezihe Çelik, Kütahya ve İlçelerinde bulunan şehit ailelerini ziyaret ederek; “ siz,kahraman şehitlerimizin yakınlarının 24 saat emrinizdeyiz.Onlara şükran borçluyuz.Kahramanlıklarını  asla unutmayız”şeklinde kouştu.

 

Şehit yakınları ise : “ sayın Valimizin ve eşinin ziyaretlerinden çok mutlu olduk.Allah razı olsun kendilerinden.Vefakarlıkları bizleri çok duygulandırdı”diyerek memnuniyetlerini ifade ettiler.

 

Öte yandan Vali Ali Çelik, yoğun bir çalışma temposu içinde, İlçelere giderek incelemelerde bulunuyor,bilgiler alıyor. Mesai sonlarında ise, Kurum Müdürleri ve amirleri ile değerlendirme toplantışları yaparaki gece saatlerine kadar çalışmalarını sürdürüyor.

Kaynak: Editör: Hakan DEMİRTAŞ
Etiketler: YENİ, KÜTAHYA, VALİSİNDEN, YAŞLILARA, JEST,
Yorumlar
Haber Yazılımı
esigc.org üyesidir