Haber Detayı
27 Mart 2019 - Çarşamba 16:44 Bu haber 4941 kez okundu
 
Yettim Çok Yakında Kütahya’da Faaliyete Girecek
Türkiye’nin En Yeni Online Yemek Siparişi Platformu Yettim Kütahya’da Faaliyete Girecek
KÜTAHYA Haberi
Yettim Çok Yakında  Kütahya’da Faaliyete Girecek

Türkiye’nin En Yeni Online Yemek Siparişi Platformu

Yettim

 Kütahya’da  Çok Yakında Faaliyete Girecek

 

 

 

2018 Kasım ayında kurulan ve 2019 yılı itibariyle yayına giren Yettim, İstanbul’da pilot bölge olarak seçtiği Beylikdüzü - Esenyurt bölgesinden aktif olarak online yemek siparişi almaya başladı. Kısa sürede kullanıcı sayısını artırmayı başaran ve web site, IOS / Android mobil uygulamaları üzerinden hizmet veren Yettim, hali hazırda Esenyurt, Beylikdüzü, Avcılar, Büyükçekmece, Küçükçekmece bölgesinde kullanıcılara hizmet veriyor.

 

Temmuz ayı itibariyle tüm İstanbul’da, 2020 yılı içerisinde ise İstanbul haricinde 10 farklı şehirde daha hizmete başlayacaklarını belirten firma yetkilileri, Ankara, İzmir, Kocaeli gibi şehirlerin yanı sıra Eskişehir ve Kütahya’nın da hizmet bölgeleri arasına katılacağını belirtti.

 

 

Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’ne Ziyaret

 

 

Geçtiğimiz günlerde İstanbul Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanı Sayın Faik Yılmaz ve Bursa Esnaf Odaları Başkanı Sayın Arif Tak ile görüşen ve ileri dönük projelerinden bahseden firma yöneticileri, yakın zamanda Kütahya Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliğini ziyaret etmeye hazırlanıyor. Ege bölgesinde ilk hedef il Kütahya'yı belirleyen yettim yetkilileri Kütahya ile birlikte yakın zamanda Ege bölgesine açılmayı hedeflediklerini belirttiler.

 

 

Kaynak: Editör: Hakan DEMİRTAŞ
Etiketler: Yettim, Çok, Yakında, , Kütahya’da, Faaliyete, Girecek,
Yorumlar
Haber Yazılımı
esigc.org üyesidir